Prihlásiť sa

Ako na to?

1. Registrácia

Prvým krokom je registrácia na tejto stránke ako „Prevádzka„. Po registrácii sa Vám sprístupní administračné rozhranie, cez ktoré budete môcť vytvárať Profily svojich prevádzok.

2. Pridanie Profilu

Pridanie Profilu prebieha cez 1 prehľadný formulár v administrácii. Na výber je UBYTOVANIE alebo PREVÁDZKA (ako PREVÁDZKY sa registrujú múzeá, pamiatky, atrakcie či športoviska).

3. Objednávka

Po pridaní Profilu je potrebné vyplniť Objednávku a zaplatiť. Registrovaný používateľ môže pridať neobmedzený počet Profilov, nakoľko ku každému je vystavená samostatná objednávka.

Aktuálny cenníkV rámci aktuálnych opatrení a reštartu turizmu sme spustili tento projekt cestovania po Slovensku a predstavovania výhod dovolenky na Slovensku. Ak ste múzeum či kultúrna inštitúcia, kontaktujte nás ohľadom zvýhodnenia podmienok prezentácie na mysme@praveslovenske.sk

Pomáhame si

9,00 € / rok

Stačí označiť #praveslovenske (pôvodne 99€)
 • Tento balíček obsahuje 1 Profil
 • Profily sú platné 365 dní

Zvýhodnený balíček iba 9€/rok v rámci „reštart“ kampane #smevtomspolu. Stačí označovať #praveslovenske vo svojich príspevkoch a na prevádzke samolepkou, ktorú Vám po registrácii pošleme. V Profile môžete vyplniť:

 • Kontaktné údaje
 • Popis
 • Otváracie hodiny
 • Fotogaléria
 • Videovizitka
 • Cenník/Menu
 • Rezervácie

A v cene Vám dáme aj 1 „IG STORY“ na instagram účte @praveslovenske (viac ako 46 000 fanúšikov).

Marketing

390,00 € / rok

Rozšírený marketingový balíček (pôvodne 590€)
 • Tento balíček obsahuje 1 Profil
 • Profily sú platné 365 dní

Zvýhodnený balíček za 390€/rok v rámci „reštart“ kampane #smevtomspolu, obsahuje všetky funkcie, ktoré sú aj v balíčku „POMÁHAME SI„! A navyše k tomu:

 • Označenie Profilu ako „Odporúčané
 • Profil na popredných miestach vo vyhľadávaní na tejto webstránke
 • Profilová vizitka v rotácii na úvodnej stránke
 • Profilová vizitka v rotácii na iných Profiloch
 • Profilová vizitka v rotácii vo fotopríbehoch
 • Profilová vizitka v rotácii v karte Regiónu
 • 1x mesačne garantovaný príspevok IG Story/FB na @praveslovenske
 • Profilová vizitka v rotácii na hlavnej stránke www.praveslovenske.sk

NÁŠ DEŇ S ...

1500,00 € / 2 roky

Recenzia hotela vo forme fotopríbehu
 • Tento balíček obsahuje 1 Profil
 • Profily sú platné 730 dní

Špeciálny balíček v cene 1500€/2 roky, obsahuje teraz všetky funkcie, ktoré sú aj v balíčku „MARKETING„! A navyše k tomu Vám vytvoríme špeciálnu recenziu hotela v podobe fotopríbehu z ubytovania a tipmi v okolí hotela. Článok bude zverejnený na blogu www.uzivamsi.sk aj s virtuálnou prehliadkou priestorov. Rovnako je možné v tomto balíčku spustiť súťaž na našom hlavnom IG+FB účte @praveslovenske. A zároveň dostávate bonusových 20 IG story navyše k zverejnenému článku. Viac info o tomto balíčku na stránke www.partner.praveslovenske.sk.

Tu je rýchly návodna to, ako si zaregistrujete svoju Prevádzku alebo Ubytovanie:

Samozrejme je potrebné potvrdiť všetky polia, ktoré sú požadované. Teda aj reCaptcha a súhlas VOP/GDPR. Následne Vám príde potvrdzujúci e-mail o registrácii aj s heslom. To si môžete po prihlásení v budúcnosti kedykoľvek zmeniť. Po prihlásení sa, Vám pribudne na rovnakom mieste v menu lište nové tlačítko PRIDAŤ PROFIL – cez to môžete pokračovať priamo na pridanie Prevádzky. Pribudne Vám aj voľba MOJE KONTO, kde cez NÁSTENKA sa dostanete na správu Vášho konta.

V tomto okne je najdôležitejšie nastavenie Profilu, a to správe zaradenie do katalógu a identifikácia na mape – lokalita!

Ďalšie položky a možnosti sú už naozaj veľmi intuitívne, veríme, že ich hravo zvládnete 😉  Zastavíme sa ešte pri cenníku služieb:

Po dokončení vyplnenia profilu pokračujte ďalej PREJSŤ NA NÁHĽAD. Tu sa Vám zobrazí základný sumár vyplneného Profilu na kontrolu.

Po dokončení uloženia Profilu je potrebné vyplniť aj oficiálnu objednávku zaradenia, kde zadáte svoje firemné kontaktné údaje a platbu. Bez toho nebude možné dokončiť zaradenie Profilu do katalógu.

Hlavné sú Vaše fakturačné údaje pre overenie identity a vykonanie oficiálnej objednávky zaradenia do katalógu a následnej platby. Potom je Profil už u nás pripravený na kontrolu. Akonáhle bude všetko overené, Profil bude zverejnený.

Často kladené otázky

Je registrácia bezplatná?

Áno, registrácia pre Hostí aj Prevádzky je bezplatná. Spoplatnené je samotné pridanie Profilu Prevádzky/Ubytovania do katalógu. Každý Profil sa objednáva individuálne, teda k jednotlivým Profilom môžete priradzovať rôzne balíčky. Návod, ako pridať samotný Profil, nájdete na tomto odkaze: https://spoznaj.praveslovenske.sk/ako/

Aký je rozdiel medzi registráciou HOSŤ a PREVÁDZKA?

Základným rozdielom je využívanie tejto registrácie. Ako HOSŤ je možné robiť rezervácie či ukladať si Profily ako obľúbené. Ak sa registrujete ako PREVÁDZKA, máte možnosť pridávať Profily svojich prevádzok, manažovať rezervácie a konverzácie s klientmi.

Môžem sa zaregistrovať aj cez sociálne siete?

Samozrejme! Ale je to určené len pre registráciu ako HOSŤ. Ak ste tak spravili omylom, že ste sa napríklad zaregistrovali cez Facebook ale chcete to používať ako firemnú registráciu, kontaktujte nás na objednavky@praveslovenske.sk s požiadavkou o zmenu registrácie, a prepneme Vám túto registráciu na firemnú. Prípadne môžte tak spraviť aj sami v nastavení svojho účtu po prihlásení.

Zaregistroval/a som sa cez sociálne siete. Ako sa dostanem k heslu?

Ak ste sa zaregistrovali napr. cez Facebook, tak vždy sa môžete prihlasovať jednoducho cez Facebook, teda nepotrebujete heslo. Ale ak by ste sa chceli prihlásiť do svojho účtu na inom počítači, kde potrebujete už heslo, tak si dajte vygenerovať nové heslo cez funkciu „Zabudli ste heslo?“ pri prihlásení. Takto sa vygeneruje k účtu nové heslo, ktoré si môžete dodatočne v administrácii zmeniť.

Prečo je potrebné vyplniť Objednávku?

Hlavné sú Vaše fakturačné údaje pre overenie identity a vykonanie oficiálnej objednávky zaradenia Profilu do katalógu. Vaše fakturačné údaje sa nebudú nikde verejne zobrazovať, slúžia iba na verifikáciu a potvrdenie objednávky zverejnenia Profilu a vygenerovanie správnej faktúry k vykonanej platbe.

Prečo je Profil aktívny iba 1 rok?

Pretože firmy a prevádzky priebežne zanikajú alebo sa sťahujú. Avšak málokedy si spomenú, že okrem vlastných webstránok či sociálnych sietí je potrebné upraviť údaje aj v katalógoch, kde sa v minulosti registrovali. A tak ich aspoň týmto spôsobom raz ročne upozorníme, že majú u nás vytvorený Profil. Ak je všetko OK, predĺžia si ho na ďalší rok, prípadne upravia údaje na aktuálne. Ak firma náhodou zanikla, zanikne automaticky aj Profil, nakoľko ho nikto nepredĺži a tak budeme mať aspoň aktuálne informácie.

Môžem si pridať viac Profilov?

Samozrejme! Registrovaný používateľ môže pridať neobmedzený počet Profilov, nakoľko ku každému je vystavená samostatná objednávka.

Koľko fotiek môžem pridať do Fotogalérie Profilu?

Minimálne 4 a maximálne 20. Ak pridáte aspoň 4 fotky, získate peknú galériu v hlavičke Profilu, ktorá hneď upúta návštevníka. Fotky môžete pridávať aj väčšie bez nutnosti zmenšovania v počítači, náš portál ich pri nahrávaní automaticky zmenší na potrebnú veľkosť.

Prečo sa pridaný Profil nezobrazuje?

Po vyplnení formulára a odoslaní Objednávky sa Vám tento Profil zobrazí v administrácii účtu ako „čakajúci“. Následne je Profil už u nás pripravený na kontrolu. Akonáhle bude všetko overené a platba za objednávku uhradená, Profil bude zverejnený. Ak sa tak neudeje do 7 dní, kontaktujte nás na objednavky@praveslovenske.sk. Môže sa stať, že overenie Profilu trvá dlhšie ak je zle vyplnený. Vtedy sú kontrolované dáta upravované manuálne a doplnené potrebné údaje, aby návštevník stránky dostal čo najlepšie informácie.

Môžem si Profil dodatočne upraviť?

Samozrejme! V administrácii máte plný prístup ku svojim Profilom, ktoré môžete kedykoľvek upravovať.

Pre koho je určený rezervačný systém v Profile?

Rezervačný systém je vhodný pre kohokoľvek, kto si plánuje časové termíny. Teda ak ste napríklad hotelová reštaurácia, vďaka tejto miniaplikácii si môžu zákazníci vopred napr. rezervovať stôl na daný termín a hodinu. Ak poskytujete ubytovanie, môžete si týmto spôsobom rezervovať izby. Tak je to v systéme u oboch strán potvrdené – Vy ako prevádzka to buď potvrdíte, alebo zamietnete, že kapacity sú už plné. Ak si v Profile pridáte aj CENY – teda môže to byť aj cenník služby alebo vstupného, zákazníci si môžu vďaka tejto miniaplikácii rezervovať konkrétnu službu/vstup na konkrétny termín. Vám následne príde na e-mail notifikácia o rezervácii, na ktorú môžete po prihlásení reagovať.

Môžem si pri svojom Profile vypnúť Hodnotenia?

Nie. Zákazník má právo hodnotiť prevádzku, kde bol a prípadne minul svoje peniaze. A každá pozitívna recenzia len dodá Vášmu podnikaniu „kredit“ a dôveryhodnosť pre ďalších zákazníkov. A určite nie je tragédiou ani negatívne hodnotenie, ak je konštruktívne. Vás ako prevádzkovateľa to posúva vpred, dozviete sa o možných nedostatkoch, na ktorých môžete zapracovať. A ku každému hodnoteniu sa môžete cez administráciu aj vyjadriť ako prevádzka. Samozrejme ak dôjde v nedôvodným či vulgárnym atakom cez tieto hodnotenia, stačí nás kontaktovať a budeme danú situáciu riešiť.

Môžem si k Profilu pridať aj vlastnú virtuálnu prehliadku?

Áno, ale tieto „iframe“ virtuálky sa pridávajú k Profilu manuálne povolením dodatočného javascriptu, takže je to nadštandardná služba, ktorá sa dodatočne dorieši cez e-mailovú komunikáciu. Priamo je možné vložiť napríklad YouTube video vizitku.

Môžem si dodatočne objednať vyšší balíček?

Áno, je to možné. Stačí nás kontaktovať a Váš Profil prepneme na „Odporúčaný“ – teda vyšší balíček, prípadne spravíme reklamnú kampaň na mieru.

PORTÁL .SPOZNAJ #PRAVESLOVENSKEUž viac ako 3 roky prezentujeme všetko pekné, čo na Slovensku máme. Naše siete majú viac ako 1.3 milióna impresií týždenne a radi Vám s prezentáciou pomôžeme.

PROFILY

Rýchla registrácia a Profil Vašej prevádzky vrátane fotogalérie, umiestnenia na mape, otváracích hodín, kontaktných údajov či rezervačného systému.

TOP/BANNER

Zviditeľnenie Profilu cez TOP-ovanie Profilu vo vyhľadávaní, reklamné bannery, PR článok aj garantované príspevky na sociálnych sieťach projektu.

PARTNER

Staňte sa partnerom #praveslovenske a získate exkluzívny reklamný priestor na našich stránkach a pozitívne PR na celom Slovensku.

RECENZIE

Vďaka nášmu blogu www.uzivamsi.sk poskytujeme hotelom a reštauráciám špeciálne cielený marketing vo forme foto príbehov spojených s cestovaním.

MARKETING PRE VAŠE PODNIKANIEČi ste začínajúci podnikateľ alebo etablovaná firma na trhu, je stále priestor posúvať sa vpred.

WEBSTRÁNKY

Pripravíme Vám moderné webstránky s úvodnou lokálnou SEO indexáciou, vložením obsahu príp. rezervačným systémom vhodným pre Vaše podnikanie.

FOTENIE

V širokej ponuke ubytovania musíte staviť na prvý dojem u klientov a rozbehnúť marketing na sociálnych sieťach. Musíte okamžite zaujať, najmä fotografiami.

INSTAGRAM

Realizujeme školenia práce s Instagramom (prípadne aj Facebook). Náš prístup je výhradne individuálny a naučíme Vás aj ako fotiť či písať texty.

SPRÁVA SIETÍ

Neponúkame žiadnu umelú inteligenciu ale tvrdú prácu a kvalitný obsah! Od bežného fotenia, cez úplnú správu obsahu, po interakciu s fanúšikmi.

Ďakujeme za prejavenú dôveru v marketingu:

CLOSE
CLOSE