Fotopríbehy a ponuka pre KOCR/OOCR

Ako jedna z mála platforiem na Slovensku ponúkame priamu mediálnu spoluprácu pre KOCR/OOCR v destinačnom marketingu. Nakoľko sme si uvedomili, aká je to škoda, že takmer 100% nákladov vynaložených na online reklamu zo štátu končí v korporáciách a v ekonomike mimo Slovenska. Avšak inzerciou do lokálnych slovenských subjektov môžete tunajšie vedomosti a energiu na prezentáciu Slovenska posunúť ešte viac do regiónov. A máte istotu, že takto investované financie z Vášho rozpočtu ostanú na Slovensku.

Ďalšou výhodou je, že ak investujete do lokálnych projektov alebo „influencerov“, ktorí majú slovenský obsah, viete si skontrolovať ich publikum – komunikujete a plánujete kampaň vždy s reálnym človekom, ktorý do toho dáva celý svoj voľný čas či celé živobytie, a teda o svoje publikum sa stará. Tento pocit Vám žiadna „naťukaná“ online kampaň neprinesie (ak aj opomenieme aktuálne veľké % mŕtvych alebo bot účtov, ktorými sú sociálne siete prehltené, ale Vašu reklamu im s radosťou zobrazia a zarátajú).

A čo Vám ponúka náš projekt? Označenie #praveslovenske je dnes symbolom folklóru, tradícií, kultúry a lokálnej turistiky. Minulé leto sme oslávili 6 rokov pôsobenia projektu, pričom sa nám podarilo stať sa mediálnymi partnermi najväčších kultúrnych inštitúcií na Slovensku. A tomu zodpovedá aj naša cieľová skupina – všetky príspevky sú výsostne v slovenčine a blogy/weby absolútne apolitické! A samozrejme poskytujeme garanciu, že ak nadviažeme spoluprácu, budete komunikovať vždy s nami – reálnymi osobami, ktoré projekt založili aj spravujú 😉 či už zavoláte, napíšete e-mail alebo správu na Instagrame. Pretože niet nad osobný kontakt.

Robert & Mia

Cestujeme, fotíme, prezentujeme

Ak Vás náš projekt a ponuka spolupráce zaujali, radi si spoločne naplánujeme niekoľkodňový výlet vo Vašom regióne 😉 či už chcete odprezentovať nové atrakcie, obľúbené fotopointy, kultúrno-historické objekty alebo menej známe lokality v regióne, neváhajte nám napísať e-mail s Vašou približnou predstavou na: mysme@praveslovenske.sk

Spolupráca na 1 sezónu obsahuje:

výber zo 4 sezón Jar/Leto/Jeseň/Zima s miernym presahom
cestovný plán podľa dohody a fotenie POI podľa vopred dohodnutého konceptu
príprava a zverejnenie fotopríbehu na príslušnom blogu
odovzdanie realizovaných fotografií na ďalšie používanie pre KOCR/OOCR

+ BONUS!
Vaše KOCR/OOCR bezplatne podporíme aj na našich sociálnych sieťach náhodnými videami a fotkami z výletov v danej sezóne. Táto podpora sa nedá nijako samostatne zakúpiť a nie je ani súčasťou horeuvedenej ponuky. Je to náš interný bonus, na ktorom bude zverejnený iba preklik na KOCR/OOCR a max. preklik na fotopríbeh. Tento bonus vieme poskytnúť v približnom rozmedzí:

pravidelné zverejňovanie STORY (Príbeh) na IG+FB @praveslovenske počas sezóny (min. 5x týždenne)
1x REELS (Filmový pás) na 1 bod počas sezóny (teda minimálne 5x REELS)
zverejňovanie „Instagram Stories“ s priamym preklikom na IG profil KOCR/OOCR (alebo URL)
ukladanie „Instagram Stories“ do vlastného kanála odporúčaných príspevkov po dobu 12 mesiacov

A čo to bude stáť?

Naše výlety majú minimálne 5 bodov (zastávok) – teda výstup bude 5 článkov na blogu (fotopríbehy). Cena takéhoto výletu pre 1 sezónu z Jar/Leto/Jeseň je 1000€ (nie sme platcami DPH). Za každý ďalší dohodnutý bod (článok) je + 200€. Takže napr. ak budete mať záujem o 7 lokalít, výsledná cena bude 1400€. Sezóna Zima je 50% príplatok (menej času na denné výlety, náchylnosť na poškodenie techniky, počasie). Výlety je potrebné plánovať minimálne 1 mesiac vopred, aby sme mali čas si to zaradiť do plánu a prípadne si aj počkať na dobré počasie. Taktiež treba rátať aj s časom na úpravu fotiek a prípravu samotných článkov – cca 1 mesiac (avšak samotné „story“ budeme pridávať už počas daného výletu).

V tejto cene je:

nafotenie + postprodukcia – fotky dostanete aj na vlastné použitie
z každého bodu je výstup minimálne 20 fotografií, v prípade väčšej expozície alebo túry aj viac ako 80
z fotografií je zverejnený na tomto blogu .Spoznaj samostatný fotopríbeh pre každý bod
fotíme na fullframe Nikon Z5, videá a upútavky na sociálne siete robíme na iPhone 13 Pro
PHM a ubytovanie je plne v našej réžii

Realizované spolupráce na inšpiráciu:

Máte záujem stať sa našim partnerom?

Staňte sa partnerom projektu #praveslovenske a získate logo v pätičkách všetkých blogov a ďalšie reklamné benefity ako reklamné bannery, garantované príspevky na našich sieťach a rozšírená regionálna spolupráca.

Ďakujeme za prejavenú dôveru v marketingu:

Aj vďaka platenej reklame na našej sieti posúvame projekt vpred a je nám cťou byť oficiálnymi partnermi napr. pre: